Obserwatorzy

niedziela, 20 października 2019

Dzień dobry po ...kilku latach :)


Dzień dobry po czterech latach przerwy od ostatniego wpisu brzmi być może dosyć zagadkowo ale do napisania dzisiejszego postu skłoniły mnie .... Wasze maile, które nieprzerwanie i systematycznie otrzymuję. Mimo, iż upłynęło sporo czasu wciąż tu zaglądacie z nadzieją, na kolejne posty. To dla mnie bardzo wzruszające i zadziwiające zarazem, bo nie sądziłam, że ktokolwiek będzie pamiętał....a tym bardziej pisał tak uparcie, aż osiągnął swój cel (dziewczyny, wiecie o których z Was piszę:)
Dziękuję.
Choć zabrzmi to trywialnie to nawet nie wiem od czego zacząć: życie płynie dalej w swoim rytmie, dzieci rosną :), pojawiły się nowe podróże, perspektywy, w tym też zawodowe. Jedyne co pozostaje prawie niezmienne to nasz dom, którego nie staramy się dopasować do aktualnie panujących trendów stąd pozostaje wciąż nieco out of fashion bez designerskich gadżetów i udziwnień. Jest nadal jak jak było - domowo, naturalnie i po mojemu :)
Nie jestem również w stanie obiecać konkretnej częstotliwości wpisów z prostej przyczyny - notorycznego braku czasu, który w sporej mierze kradnie mi moja praca zawodowa. Obiecuję natomiast, że będę się starała :)
A zatem - dzień dobry po dłuuuuugiej przerwie!
Na powitanie skromne fotki jesieni w salonie. 

Do następnego ! Magda :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz