Obserwatorzy

piątek, 31 grudnia 2010

Na Nowy Rok:)

"Bóg nie zakończył swojego czasu. Dalej przychodzi z darem czasu dla nas. Kto jak kto, ale chrześcijanie nie powinni smucić się w ostatnim dniu roku, nawet jeśli nie pójdą na bal. Nie powinni mieszać w grzechach, jak w starych śmieciach, dlatego że przychodzi nowy rok miłości Bożej, rok nowego miłosierdzia Pańskiego. Cokolwiek nowy rok przyniesie, czy zdrowie, szczęście, pomyślność, czy choroby, śmierć, przeciwności, czy łaskawą pogodę z romantycznym śniegiem, czy złą, w czasie której dziewczynka z zapałkami zamarzła na kość - wszystko będzie Miłością Bożą."

(ks. Jan Twardowski)

Z nadzieją, że nadchodzący Nowy Rok będzie dla nas dobry:)


4 komentarze:

 1. Niech taneczny lekki krok, będzie z Wami cały rok. Niech prowadzi Was bez stresu od sukcesu do sukcesu! Szczęśliwego Nowego Roku !!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. WITAJ!! Jakże bardzo, bardzo się cieszę, że dałaś się namówić na bloga!! :))) Uwielbiam zaglądać do twojego domku, podziwiać wszystko co wyczarowujesz i chłonąć nastrój, jaki u was panuje :)) Życzę szczęśliwego nowego roku i spełnienia wszystkich najważniejszych marzeń, dużo zdrówka, radości i powodzenia :))

  p.s. Wreszcie będę mogła zostawiać u ciebie komentarze, bo na Muratorze nie mogłam się połapać co i jak ;) Moc buziaków ślę :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Zolinka, dziękuję raz jeszcze:)
  Annasza, dziękuję, Ty wiesz już za co!
  Też "maczałaś palce" przy tworzeniu tego bloga:)
  Dziękuję za wskazówki, wsparcie i zachętę!
  Szczęśliwego NOWEGO ROKU dla Was Dziewczyny:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, " pokrewną duszę".Zakładam blog i jeszcze się uczę.Twój jest super. Pozdrowionka z Podlasia

  OdpowiedzUsuń